KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045045
nr 1604 5045
Elsa Wallgren, smörblommor. Signerad, daterad a Tergo 1918. Olja på pannå, 18x15 cm, yttermått inklusive ram: 29x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:12:37
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr